מערכת דיני העבודה היא מערכת מורכבת ביותר, ורק היכרות מעמיקה איתה תאפשר ייצוג מקצועי של המעסיק. משרדינו מחזיק בידע רב בתחום דיני העבודה, ועוסק בייעוץ וייצוג משפטי של עובדים ומעסיקים. העבודה נעשית בצורה מקצועית, יסודית ויצירתית החל מהשיחה הראשונה, דרך שלבי ההמלצות לפעולה, יצירת וניסוח מסמכים מתאימים וכלה בניהול הליך משפטי. להלן מספר תיקים הנמנים עם הצלחות המשרד. מפאת החיסיון והשמירה על פרטיותם של לקוחותינו, אנו מנועים מלפרסם את הפרטים המזהים.

 

ורד, בת 31 מרמת גן, גילתה שהמעסיק לא הפריש לה תשלומי פנסיה לפי חוק. יחד איתה, בדקנו את התלוש, והתברר שהיו חסרים זכויות סוציאליות נוספות. כשורד ניסתה להעלות את התהיות שלה בפני החברה בה עבדה, לא ניתן לה שום מענה בעניין. בעצת המשרד, ורד תבעה את מקום עבודה - וזכתה ב- 120,000 ש"ח.

 

בעזרת המשרד טלמור ושות' זכיתי ב-120,000 ש"ח בתביעה

עדנה, עובדת מסורה בת 40 מראש העין, פוטרה מעבודתה לא לפני שהמעסיק איים עליה שיזיקו לה בכל דרך אפשרית אם תעז לפעול נגדם. הם אף גרמו לה לחתום על מסמך ויתור פיצויים, עליו היא חתמה בגלל שפחדה. המשרד הגיש תביעה נגד המעסיק, בעקבותה ורד זכתה ב- 30,000 ש"ח.

 

לכל מי שמעוניין בצדק אמיתי ותוצאות - ממליצה מאד לפנות למשרד טלמור ושות'

ד' עבד במשרה בכירה ברשת המבורגרים גדולה, וקיבל 50 ש"ח לשעה. לאחר 3 שנים, החליט המעסיק לפצל את שכרו ולשלם לו חלק בתלוש, וחלק 'בשחור' - כך שהעובד יקבל מינימום הפרשות לפנסיה, תשלום שעות נוספות ושאר זכויות סוציאליות. כש- ד' הבין את התרמית, זה היה מאוחר מדי - הוא פוטר. המשרד תבע את הרשת ההמבורגרים וכבר בדיון הראשון המנהלים הסכימו להתפשר ולשלם 35,000 ש"ח.

 

עד עכשיו קשה לי להאמין. זכיתי ב- 35,000 ש"ח כשחשבתי שאין יותר מה לעשות!

לאחר שנות עבודה רבות, גילה, מנחה במועדון קשישים ממרכז הארץ, פוטרה - המעסיק סרב לשלם לה פיצויי פיטורין, ואף 'שכח' להפריש לה ימי חופשה ודמי הבראה. עוד באותו השבוע המשרד שלח מכתב חריף למנהל שלה עם דרישה של 120,000 ש"ח בגין הזכויות שמגיעות לה. כעבור שעתיים בלבד משליחת המכתב, התקשר אליה מנהל המקום והזמין אותה לפגישה, בה הסכים לשלם לה באופן מיידי את כל הזכויות שלה.

 

בעזרת מכתב אחד למעסיק שניסח המשרד - הרווחתי את כל הזכויות שלי מבלי לדרוך בבית המשפט

חושבים שמקום העבודה פוגע בזכויות שלכם? 

פנו עכשיו לייעוץ אישי ללא התחייבות:

הצלחות המשרד

© Talmor & co

Designed by Featherlight design

  • טלמור ושות' יצירת קשר
  • טלמור ושות' עמוד פייסבוק